Agencja Perfect Events proponuje Państwu bazę rekomendowanych hoteli wraz z zapleczem konferencyjnym.

Atrakcyjne położenie luksusowych hoteli dostosowane do Państwa życzeń to podstawowy atut spełniający wszelkie standardy wymagane do organizacji szkoleń i konferencji.

Proponujemy atrakcyjne sale konferencyjne, wyposażone w nagłośnienie i klimatyzację, projektory multimedialne, elektrycznie sterowane ekrany i zasłony oraz tablice interaktywne. Proponujemy mniejsze sale na spotkania kameralne, duże dostosowane do ilości osób w grupie oraz tematu przewodniego konferencji po sale o powierzchni ponad 300 m2, na której eksponować można wielkogabarytowe obiekty np.: samochody, wielkoformatowe urządzenia, sprzęt AGD i RTV.

Z dużą starannością zajmujemy się planowaniem i organizacją konferencji, dobierzemy catering, a nasze hostessy udzielać będą informacji o programie spotkania. Świadczymy szeroką gamę usług w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Organizujemy doświadczonych trenerów i wykładowców prowadzących szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb, profesjonalne kursy komputerowe, seminaria oraz konferencje naukowe.

notstudio-com-3078
notstudio-com-3348

Nasz personel z uśmiechem służy doświadczeniem, kompetencjami i zaangażowaniem,

aby każda konferencja była wyjątkowa i udana.

Konferencje 2
mann hält einen vortrag zum projekt management
Fotolia_52775638_Subscription_Monthly_M
sala 4